9. kolo SK Slatina - Viktorie Černuc B 10:4 (5:2)

20. 10. 2019

9. kolo IV. třída okres Kladno

SK Slatina - Viktorie Černuc B 10:4 (5:2)

Branky: 2. a 73. Ondřej Šuchman, 20,27,43. a 87. Josef Mráz, 44. Topič, 66. a 81. Jaroslav Doležal, 85. Jakub Prodl - 8. a 24. Kamil Zícha, 58. Petr Nosek, 76. Petr Hájek

Diváků: 55

Slatinští dnešní zápasem pokřtili novou sadu dresů od firmy Metal Trade Comax, které velmi děkujeme. Do utkání nastoupili stále bez několika dlouhodobě zraněných hráčů. Marodku po minulém zápase doplnil Petr Mrázek, který má vykloubené rameno. Naopak do utkání od červnového zranění poprvé nastoupil Ondra Šuchman, který se uvedl parádně. Už ve 2. minutě využil pobídku Mráze a poslal naše barvy do vedení 1:0. Bohužel hosté v 8. minutě snižovali po volném přímém kopu, který před sebe vyrazil náš brankář František Putz, na dorážku bohužel už nedosáhl a naše obrana ho v to nechala vykoupat 1:1. Ve 20. minutě náš opět do vedení poslal dnes výborně hrající Josef Mráz 2:1. Ani tohle vedení dlouho nevydrželo, kdy právě Mráz podrazil ve vlastním pokutovém jednoho z hráčů Černuci. Následnou penaltu využil opět Zícha 2:2. Faulovaný v pokutovém území hostů byl zanedlouho i náš Michal Stratil. Míč si postavil Mráz, který nás opětovně poslal do vedení 3:2, i přesto, že brankář Hasal dokázal míč zachytit, ale důraznou střelu neudržel a pustil za svá záda. Ve 43. minutě si Mráz vyměnil míč s Doležalem a následně obešel brankáře i jednoho z obránců a dovršil hattrick 4:2. O minutku později dostal parádní přihrávku na pravé křídlo Michal Topič, který dokázal nadvakrát překonat brankáře Hasala 5:2

Ani se kluci nestačili rozkoukat a mohla se kopat další penalta, ihned po rozehrávce ve druhém poločase poslal Doležal dlouhý pas za obranu na Mráze, ten obešel v pokutovém území dva hostující hráče. Jeden z nich zatáhl za záchranou brzdu, ale píšťalka hlavního sudího zůstala němá. O chvilku později si naši borci vytvořili další dvě obrovské šance, ale obě skončili na tyči hostující svatyně. Zde platilo pravidlo nedáš dostaneš a hosté ihned z protiútoku snižovali na 5:3. Na 6:3 zvyšoval po samostatném úniku Doležal v 66. minutě. V 73. minutě svojí druhou brankou v utkání zvyšoval Ondra Šuchman po nabídce od Mráze. Hosté korigovali po nedorozumění naší obrany s brankářem na 7:5. V 81. minutě byl Doležal faulovaný v pokutovém území, následnou penaltu proměnil sám Jarda na 8:5. Hra byla velmi otevřena a byla to jako lavina. Brejk střídal brejk. V 85. minutě se prosadil hrající brankář Jakub Prodl, který dostal pěknou přihrávku po parádním úniku Marka Soboty po levém křídle 9:5. Utkání završil v 87. minutě svoji dnešní čtvrtou brankou Mráz, kdy si dokázal poradit jak s hostující obranou tak i s brankářem. Zakončoval do prázdné branky a zvyšoval na konečných 10:4.