8. kolo Fotbal Zákolany - SK Slatina 5:6 (3:2)

13. 10. 2019

8. kolo IV. třída okres Kladno

Fotbal Zákolany - SK Slatina 5:6 (3:2)

Branky: 21. Zaňák, 30. Nosek, 31. Neubauer, 85. Nosek, 90. Urban -  9. Mrázek, 43. Stratil, 51. + 78. Doležal, 80. + 89. Mráz

Diváků: 30

Těžké utkání odehráli naši kluci na hřišti v Zákolanech. Přestože jsme se dostali brzy do vedení brankou Mrázka, který proměnil přízemní centr na zadní tyč branky Navrátila. Snažili jsme se držet míč a udávat tempo hry, tak byl první poločas byl více než vyrovnaný. Zákolany dokázaly postupně výsledek otočit během 10 minut na 3:1. Ve 43. minutě snížil Michal Stratil 3:2. V poslední minutě první půle byl ve vápně faulován Mráz. Mohlo se odcházet do šaten za nerozhodného stavu. Na penaltový puntík si postavil míč Jarda Doležal, bohužel jeho střelu domácí brankář vyrazil na tyč. Výsledek prvního poločasu tak byl velice překvapivý pro domácí 3:2. Na začátku druhé půle jsme vyrovnali. Doležal napravil své zaváhání z konce první půle a vyrovnal na 3:3. Postupně jsme přebírali otěže utkání. Více drželi míč na svých kopačkách. Domácí vyráželi do nebezpečných brejků. Naši kluci zahodili několik šancí. Ujala se až ta Doležalova, který nás poslal do vedení v 78. minutě 3:4. Mráz navyšoval už na 3:5. Domácí za chvíli snižovalo v 85. minutě brankou Noska 4:5. Pepa Mráz na to ovšem opět reagoval a krásným únikem po pravém křídle zvyšoval opět na rozdíl dvou branek 4:6. V poslední minutě utkání ovšem domácí využili chyby naší obrany a snížili na konečných 5:6.