7. kolo Sokol Olovnice - SK Slatina 3:2 (1:1)

7. kolo IV. třída okres Kladno

TJ Sokol Olovnice - SK Slatina 3:2 (1:1)

Branky: 45. Ocásek, 70. Sedlmayer, 80. Štofl - 35. Stratil, 65. Mráz

Diváků: 60

Mistrovské derby, které se oficiálně odehrálo po cca 5 letech slibovalo velký náboj. V prvním poločase měla obě mužstva několik šancí. První branka padla ve 35. minutě po zahraném rohovém kopu, se nejlépe v malém vápně zorientoval Michal Stratil. Domácí vyrovnali přesně v posledních vteřinách první půle na 1:1 brankou Ocáska. Ve druhém poločase se naši kluci dokázali nadvakrát prosadit brankou Mráze. Domácí rychlým brejkem a rozhozenou naší obranou vyrovnali v 70. minutě brankou Sedlmayera. Poté měli naši borci další 100% šanci, ale nepovedlo se ji proměnit. Platilo pravidlo nedáš dostaneš a tak domácí se poprvé v zápase poslali  brankou Štofla v 80. minutě do vedení na 3:2. Utkání by slušela určitě remíza. Bohužel v takových zápasech většinou dochází k překvapení a to se dnes potvrdilo. Zápas bude určitě překvapením 7. kola.