7. kolo: SK Velké Přítočno B - SK Slatina 2:2 (0:1) po penaltách 3:2

SK Velké Přítočno B - SK Slatina 2:2 (0:1) po penaltách 3:2

Branky: 66. a 77. Měkota - 39. Josef Toman, 55. Ondřej Šuchman

Kočí, Schönfelder, Marek (46. Sláma)

Cahyna

Sobota (46. Michal), Doležal, Toman, Vimr (46. Stratil)

Topič (46. Šuchman), Mrázek (55. Kubica)

Slatinští zajížděli v rámci 7. kola IV. třídy na půdu rezervy Velkého Přítočna. Úvod utkání patřil našemu mužstvu, více drželo míč na svých kopačkách. Bohužel se neujala ani jedna naše šance. Prakticky v první půlhodině se domácí dostali 2x na naši polovinu hřiště. Více jim kluci nepovolili. Přesto se v 32. minutě dostal po zmatku v naší obraně do zakončení domácí Měkota, ale naštěstí přestřelil. Na to zareagoval náš Toman, který ve 39. minutě po své individuální pěkné akci otevřel stav utkání 0:1. Do druhého poločasu se naše mužstvo díky plné lavičce trochu prostřídalo. Nový hráč na hřišti Ondra Šuchman se dostal k odraženému míči po zahrané naší standardní situaci a v 55. minutě zvyšoval už na 0:2. V tuto dobu jsme měli ještě několik dalších šancí, ale bohužel bez brankového efektu. Toho dokázali využit domácí. Začali přebírat otěže utkání. V 66. minutě zahrávalo Přítočno přímý volný kop, na který si naskočil Měkota a hlavou prodloužil až za záda Jakuba Prodla. V 77. minutě opět po závaru u autové čáry našeho velkého vápna, poslal Měkota centr do ohně a po jemné teči našeho hráče si míč srazil nechtěně za svá záda Prodl a bylo srovnáno 2:2.

Takový stav vydržel až do konce utkání. Následovala potom dlouhá série pokutových kopů, kdy proměnili všichni hráči, kdy rozhodla až osmá série, kdy zaváhal náš Petr Mrázek. Domácí tak berou 2 body, my odjeli pouze s bodíkem.