6. kolo 21/22: SK Zichovec B - SK Slatina 0:5 (0:1)

6. kolo 21/22 IV třída okres Kladno

SK Zichovec B - SK Slatina 0:5 (0:1)

Branky: 15. Klepek, 49. z pen a 72. Doležal, 52. Dobiáš, 84. Oluwatosin

Diváků: 40

Slatina zajížděla do Zichovce bez dvou hráčů základní sestavy. Z posledního utkání se již k velmi početné marodce připojil Majer (natržené vazy v kotníku) a Mráz (poranění kolene). Úvodní poločas byl z naší strany spalováním šancí. V 15. minutě byl vyslán krásným pasem za obranu do samostatného úniku Dominik Klepek, který svoji šanci využil. Následně nevyužil svoji šanci Dobiáš, Doležal ani Klepek. Vše pochytal domácí brankář Souček. Domácí zahrozili ze standartní situace, kterou vyrazil na rok Prodl. Poločasový výsledek tak byl pouze 0:1 ve prospěch našich barev. O přestávce jsme si řekl, že musíme vstoupit do druhé půle aktivně a že branky přijdou. Vyplatilo se, už ve 49. minutě byl faulován ve vápně Klepek, penaltu proměnil suverénně Jarda Doležal 2:0. V 52. minutě byl vyslán do samotného úniku Dobiáš, který byl atakován třemi hráči, Dalibor si je obhodil kličkou a zvyšoval na 3:0. V 72. minutě vhodil Sláma dlouhý aut do velkého vápna na úplně volného Doležala. Ten z blízka v těžké pozici domácího Součka přehodil a bylo to 4:0. V 84. minutě utekl po pravém křídle Klepek, naservíroval parádní centr do vápna, který dorazil Oluwatosin 5:0.