Jdi na obsah Jdi na menu

6. kolo: Slatina před reprezentační přestávkou porazila na domácím hřišti Baník Stochov 5:0

11. 10. 2020

6. kolo IV. třída okres Kladno ročník 2020/2021

SK Slatina - TJ Baník Stochov 5:0 (2:0)

Branky: 24. Doležal, 33. Jan Sobota, 53. a 65: Klepek, 86. Panáček

ČK: 59. Jurgovski (Stochov)

Slatinští po skoro dvoutýdenní pauze nastoupili k mistrovskému utkání. Na naše hřiště přijelo před sezonou nově obnovené mužstvo ze Stochova. Soupeř byl velmi kvalitní. V prvních 20 minutách držel hostující tým více míč na svých kopačkách, ale nedokázal se prosadit. Bohužel okolo 20, minuty musel pro zranění kolene odstoupit Kuba Bělka, kterému přejeme hlavně zdraví a ať je zpět zpátky na place. Ve 24. minutě se prosadil individuálně Doležal, který střelou z levé strany na zadní tyč překvapil Zemka 1:0. Ve 33. minutě zahrával zmiňovaný Doležal dlouhý aut do vápna, kde se míč dostal až k Honzovi Sobotovi, který zkusil štěstí a jeho střela zapadla do sítě 2:0. Ve druhém poločase přidal Klepek v rozmezí 12 minut další dvě branky (53. a 65. minuta). Zejména druhá branka byla oku lahodící. Doležal poslal parádní přihrávku do uličky na Dominika, který si zleva obhodil jednoho obránce, poté zprava druhého a přízemní střelou k pravé tyči nedal Zemkovi šanci 4:0. V závěru ještě zvyšoval na 5:0 Panáček, který dorážel přízemní centr do malého vápna Schönfelderem. Všichni kluci podali dnes výborný výkon. O to lepší bylo, když na středu zálohy se předvedl skvělou hrou a přehledem jindy chytající brankář Petr Cerman.

Soupeř dnes neodehrál vůbec špatný zápas. V úvodu byl lepším mužstvem. V závěru druhého poločasu zejména Ploch měl 4 obrovské šance, včetně dvou samostatných úniků, ale nedokázal se prosadit a navíc nevyzrál na skvěle chytajícího Prodla, který předváděl perfektní zákroky.