4. kolo 21/22: SK Třebichovice - SK Slatina 1:7 (0:3)

19. 9. 2021

4. kolo ročník 2021/2022 IV. třída okres Kladno

SK Třebichovice - SK Slatina 1:7 (0:3)

Branky: 10. + 20. Dobiáš, 30. Sláma, 70. Šuchman, 80. + 85. Kubica, 89. Klepek

Do zápasu proti Třebichovicím, jsme vinou zranění a různých dalších omluvenek nastoupili v kombinované sestavě. První zápas v dresu Slatiny odehrál na levém beku Lukáš Spurný, kteří přišel v průběhu týdne z Kralup. Ve středu zálohy jsme velmi rádi přivítali po týdenní pauze Jardu Doležala, který dorazil na utkání po celodenním fotbalovém turnaji, který absolvoval za tým svého zaměstnavatele. Úvod utkání vypadal, že by zápas měl být jednoznačnou záležitostí. První branku vstřelil zkušeně parádním lobem Dalibor Dobiáš, ve 20. minutě přidal i svou druhou branku. Ve 30. minutě poslal střílený centr do velkého vápna Sláma, jeho střelu tečoval jeden z domácích hráčů do vlastní branky a bylo to 3:0. Zbytek poločasu jsme moc fotbalovou krásu nepředváděli. Hromadu šancí jsme tahali až do malého vápna, kde jsme zakončovali do prvního bránícího hráče nebo přihrávka skončila v náruči domácího brankáře. V naši nemohoucnosti v zakončení jsme pokračovali i v úvodu druhého poločasu. Toho využili domácí, kteří zachytili špatný výhoz Cermana, následnou dalekonosnou střelou pod břevno snížil na 1:3 kapitán Mutl. V 70. minutě zvyšoval na 1:4 Ondra Šuchman. V posledních minutách zápasu se naše zakončení zlepšilo. V 80. minutě bodlem z úhlu zvyšoval Kubica na 1:5. O chvíli později z otočky pod břevno opět Kubica na 1:6. V poslední minutě utkání se dokázal prosadil dnes velmi agilní Klepel, který upravil na konečných 1:7. Povinné vítězství v Třebichovicích nebylo nejjednodušší. Bereme tři body a to je podstatné. Za týden v neděli nás čeká derby proti Olovnici.