3. kolo 20/21: SK Vinařice B - SK Slatina 4:5p (4:1)

20. 9. 2020

3. kolo IV. třída okres Kladno ročník 2020/2021

SK Vinařice B - SK Slatina 4:5p (4:1)

Branky: 13. Švandrlík, 22. Dlouhý, 35. a 45. Štefek - 42,48,54. a 75. Doležal, rozhodující penalta Michal Václavík

Hokejově střídali: Kubica, Pospíšil, Tesárek, Sláma

Fotbalisté Slatiny zajížděli na horkou půdu do Vinařic bez 4 hráčů základní sestavy z utkání proti Pletenému Újezdu. Chyběl Šuchman, Kočí, Mrázek a Mráz. Domácí tým posílen o 4 hráče z A mužstva včetně kapitána Dlouhého a dalších 4 hráčů šiřšího kádru áčka brali zápas velmi vážně. Úvod zápasu jasně patřil domácí rezervě, zkušenost z vyšší soutěží byla na hřišti vidět. Našim klukům chyběla mezihra, která nabízela domácímu mužstvu rychlé kontry. Do 22. minuty se trefili Švandrlík a Dlouhá. Ve 35. minutě zvyšoval po chybě obrany Štefek. Poté snižoval ze své asi již 4 šance bodlem Jarda Doležal 3:1. Všechny jeho předchozí šance zlikvidoval výborný 16. letý Šulc. Nutno dodat, že tento mladý brankář přiváděl naše borce k infarktu po celý zápas svými fantastickými zákroky. V poslední minutě prvního poločasu domácí přidali další branku. Svoji druhou branku v utkání vstřelil Štefek 4:1. První poločas mohl klidně skončit poměrem 7:4, nikdo by se nedivil. Ve druhém poločase jsme hráli do kopce a na naší hře to bylo znát. Domácí polevili nedokázali se dostávat do tolika šancí jako v prvním poločase. Hned v úvodu se trefil druhou brankou v utkání Doležal 2:0. Třetí branku přidal v 54. minutě. Svoji čtvrtou branku v zápase přidal v 75. minutě, kdy prakticky z nulového úhlu překvapil domácího brankáře. 4:4. Za tohoto stavu zápas dospěl až do konce. V závěrečném rozstřelu jsme byli šťastnějším týmem. O vítězství rozhodl Michal Václavík. Před ním proměnil svoji penaltu Sláma, Doležal, Novotný. Za týden všichni na Olovnici !!! Díky borci za dnešek, parádní výkon. SK Slatina olééé !!!