14. kolo: SK Slavoj Pozdeň B - SK Slatina 5:2 (3:0)

SK Slavoj Pozdeň B - SK Slatina 5:2 (3:0)

Branky: 67. Marek Sobota, 84. Jan Jeřábek

Sestava:

Cerman - Kočí, Schönfelder, Majer, Marek Sobota - Jan Sobota, Jan Jeřábek, Petr Mrázek, Pavel Vochomůrka - Dobiáš, Doležal, Kubica, Sláma

Slatina zajížděla do Pozdně ve 13 hráčích. Už v 10. minutě musel pro zranění odstoupit špílmachr Jarda Doležal. Na hrot se posunul z lavičky Ivo Kubica. První vážnější šanci jsme měli ještě před zraněním Doležala, který dlouhým autem v pokutovém území našel Dobiáše. Jeho hlavičku domácí brankář se štěstím vyrazil na rohový kop. Následně po našem vystřídání, převzali otěže do svých rukou domácí hráči. Prokeš parádně zakončoval za hranicí velkého vápna, Cerman na tuto střelu nestačil 1:0. V 17. minutě po naší velké chybě v obraně, šli domácí ve 3 proti Cermanovi 2:0. Před koncem poločasu prošel přes naši 4.hráče domácí Štěpánek, Cerman výběhem míč nezachytil a bylo to 3:0. Do druhého poločasu se vysunul na levou zálohu Jirka Majer, na předstopera Sláma. Domácí jsme zatlačili, 2 parádní brejky si až do zakončení vypracoval Dobiáš, ale finální střela mu ani jednou nevyšla. Velká škoda, 100% šancí, mohlo se snížit na rozdíl jedné branky. Bohužel dokázali jsme snížit až v 67. minutě. Do této doby jsme domácí prakticky do ničeho vážnějšího nepustili. Když jsme se nadechovali za vyrovnáním, tak prakticky z rozehrávky jsme dostali hned na 4:1. Poté snížil premiérovou brankou v našem dresu Jeřábek na 4:2. Domácí hned reagovali na 5:2. Bohužel jsme do konce utkání nedokázali využít ani jednu ze svých šancí. Škoda zranění Jardy Doležala, do zápasu nakonec nemohl pro zranění nastoupit ani Pepa Mráz. Uvidíme v jaké sestavě se sejdeme v prvním mistrovském utkáním jara na domácím hřišti. Soupeřem bude rezerva Hrdlívu.