12. kolo 21/22: SK Slatina - TJ Baník Stochov 0:2 (0:1)

12. kolo IV: třída okres Kladno 2021/2022

SK Slatina - TJ Baník Stochov 0:2 (0:1)

ČK: 60. Mrázek, 61. Paszkiewicz

Diváků: 55

Slatina dnes odehrála nejhorší utkání v dosavadním průběhu podzimní sezony ročníku 2021/2022. Rozhodčí Jeřábek, který je delegován i na utkání středočeského krajského fotbalového svazu velkou kvalitu příliš nepředvedl. Prakticky od začátku si chtěl sjednat respekt, ale utkání to spíše ublížilo. Prakticky pískal každé vulgární slovo na úkor faulů na hrací ploše. Místo toho, aby se hrálo, tak se hra kouskovala a kouskovala. Tímto bych chtěl pozdravit hráče Sokola Olovnice, kteří nás přijeli podpořit na domácí utkání v hojném počtu.

Od první minuty utkání si své řekl k rozhodčímu zkušený Petr Mrázek, byl odměněn žlutou kartou. V 60. minutě potom co se zavěsil na jednoho z hostujících hráčů, dostal druhou a šel předčasně do sprch. S jeho rozhodnutím nesouhlasil Paszkiewicz a taktéž byl po vyloučen. Na rozhodčího se vymlouvat nechceme a ani nemůžeme, protože kdybychom předvedl, alespoň poloviční výkon jako v domácím utkání proti Slavoji Kladno. Soupeř ze Stochova by odjížděl bez bodu. Do šancí jsme se dostávali, postupně je nevyužil Marek Sobota, Dalibor Dobiáš, Petr Mrázek ani Dominik Klepek. Baník držel většinu úvodního dějství míč, kdy kromě nastřelené tyče branky Prodla neměl žádnou šanci. Prakticky využil jednu jedinou těsně před koncem první půle Adam Jurgoski 0:1. Úvod druhého poločasu byl z naší strany již lepší, byla tam místy i mezihra. Nicméně vyloučení Mrázka nás poslalo do 10. Následně jsme pouze nakopávali míče do útoku, 2-3 větší šance jsme si vytvořili, ale nedokázali jsme se trefit mezi 3 tyče. Hosté útočili z rychlých brejků do otevřené obrany. V 70. minutě jim jeden útok vyšel a Kácha zvyšoval na konečných 0:2. Utkání by spíše slušela remíza, bohužel po naší mizerné hře a komentování akcí směrem k hlavnímu rozhodčímu, jsme na lepší výsledek neměli.

Pana rozhodčího Jeřábka si prosím nechte na SKFS, na OFS ho k zaškolení posílat nemusíte :D