11. kolo SK Slatina - Zichovec B 7:1 (0:1)

3. 11. 2019

11. kolo IV. třída okres Kladno

SK Slatina - Zichovec B 7:1 (0:1)

Branky: Topič 2x , Mráz 3x, Doležal 2x

Slatinští do posledního utkání vstoupili velmi aktivně. Kluci chtěli odčinit porážku v Pleteném Újezdu a rozloučit se s podzimem před vlastními fanoušky výhrou. První poločas utkání tomu napovídal, nicméně šanci na dobrý výsledek hostů držel výborně chytající brankář Jan Souček. Toho naši borci doslova proklínali. Zneškodnil minimálně 5 obrovských šancí a jednu vytáhl na břevno. Platila pravidlo nedáš dostaneš, když hosté ihned reagovali v samotném závěru úvodního poločasu na naši neproměněnou šanci a z brejku dokázali otevřít stav utkání 0:1.

Druhá půle už byla na naše branky vydařenější. Po chvilce se dokázal prosadit Topič, který dorážel Mrázovu střelu. Následně obdržel parádní přihrávku za obranu, kdy vyhrál souboj s posledním obráncem o míč, střelou k levé tyči zvyšoval už na 2:0. Poté se dokázal prosadit dvakrát individuálně Josef Mráz 4:0. Po té se o branky podělili opět Doležal (2x) s Mrázem, který dnes opět vstřelil hattrick.

Příští týden odehrají naši borci poslední zápas s benfikou Neuměřic na jejich hřišti v sobotu už od 11:00 hodin.