10. kolo 21/22: SK Slatina - TJ Viktorie Černuc 3:4pp (1:1)

2. 11. 2021

10. kolo IV. třída okres Kladno 2021/2022

SK Slatina - TJ Viktorie Černuc 3:4 pp (1:1)

Branky: 34. Dobiáš, 51. Mráz, 53. Klepek - 40. Drbal, 47. Čechovský, 61. Majer vlastní

Diváků: 45

Slatinští vstoupili do utkání výrazně lépe, proti posledním dvěma zápasům. První půl hodinku jsme drželi míč na svých kopačkách a soupeře nepustili do žádné výrazné šance. Vše vygradovalo brankou Dalibora Dobiáše ze 34. minuty, který si prodloužil hlavou standardní situaci zahrávanou Jirkou Majerem 1:0. Následně se do ojedinělé šance dostal hostující Drbal, před kterým ustupovala naše obrana až do svého pokutového území. Drbal zkusil přízemní střelu z 25 metrů, před kterou proběhli ještě dva naši hráči. Střela skončila u levé tyče brankáře Cermana 1:1. Ve 47. minutě dokonal obrat Čechovský 1:2. V 51. minutě si narazil před pokutovým územím míč Josef Mráz, který srovnával na 2:2. V 53. minutě utekl po pravém křídle hostující obraně Dominik Klepek, který chladnokrevně z těžkého úhlu poslal naše barvy opět do vedení 3:2. Ihned v úvodu druhého poločasu se v malém vápně špatně orientoval Jirka Majer, který vlastencem vyrovnal na 3:3. Na konci utkání se dostal do velké brankové příležitosti Sláma, který bohužel velmi slabou střelou pouze vyprášil rukavice hostujícího brankáře. Utkání mělo skončit pravděpodobně 4:4, kdy na každé straně rozhodčí neuznal regulérní branku. Utkání se rozhodovalo v prodloužení z penaltového puntíku. Hosté byli efektivnější a proto berou i druhý bod.

Poslední utkání podzimní části odehrají naši fotbalisté na hřišti Zákolan v neděli 7.11. od 11 hodin.