10. kolo: Meteor Pletený Újezd - SK Slatina 1:2 (1:2)

Meteor Pletený Újezd - SK Slatina 1:2 (1:2)

Branky: 27. Musil - 29. Doležal z pen., 31. Stratil

Kočí, Sláma, Schönfelder, Marek

Škabraha, Stratil, Paskiewicz, Šuchman

Topič, Doležal

Hokejově střídali: Boháč, Kubica

Celodenní déšť a velké chladno, to nebylo zrovna ideální počasí na fotbalový zápas, který se odehrál na fotbalovém hřišti v Pleteném Újezdu, kam zajížděli naši borci ze Slatiny. Na velmi těžkém terénu se odehrálo bojovné utkání, které prakticky rozhodlo rozmezí 4 minut a to 27. minuta, kdy chybu naší obrany využil domácí Musil a následně individuální akce Doležala, který byl faulován v pokutovém území. Následnou penaltu sám faulovaný proměnil a v 29. minutě vyrovnal. Hned po rozehrávce se Michal Stratil dostal k odraženému míči po zahraném autovém vhazování, a střelou na hranici pokutového území nás poslal do vedení 1:2. O pár minutek později si opět individuálně vytvořil šanci Doležal, bohužel jeho střela skončila pouze na břevně domácí svatyně. Po přestávce se pokračovalo ve vyrovnaném zápase. Pleteňák s přibývajícím časem začal nabírat na obrátkách a hnal se za vyrovnáním, ale jeho hráči nedokázali své šance přivést až do konce. Na druhé straně nastřelil Michal Stratil spojnici domácí branky. Dále se do vyložených šancí dostali Topič s Kubicou, ale ani jeden svou možnost neproměnil, protože domácí brankář všechny šance kryl. Po závěrečném hvizdu nastala obrovská radost v našem mužstvu. Kluci opět zabojovali s předním mužstvem tabulky a po zásluze zvítězili.