1. kolo 21/22: SK Slatina SK Slavoj Pozdeň B 6:1 (2:1)

31. 8. 2021

1. kolo IV. třída okres Kladno

SK Slatina - SK Slavoj Pozdeň B 6:1 (2:1)

Branky: 27. Mráz, 31.+49. Klepek, 60. Kubica, 68. Dobiáš, 87: Oluwatosin - 6. Cifka

Diváků: 45

Slatinští nastoupili do svého prvního mistrovského utkání sezóny bez Jardy Doležala, který sice byl na utkání osobně přítomen, ale jelikož neměl hlídání, musel se postarat o své děti. Jarda byl určitě překvapený, když skoro na polovině hřiště udělal v 6. minutě chybu při rozehrávce spoluhráč Schönfelder. Hostující Cifka mu vypíchnul míč a běžel sám na Cermana, kterého přízemní střelou k levé tyči překonal 0:1. Naši kluci si dokázali vytvořit několik šancí, ale obrovsky špatná koncovka a klid při finální přihrávce nám nedovolil vstřelit branku. Až ve 27. minutě se prosadil individuálně Josef Mráz 1:1 a následně chvíli poté únikem po pravím křídle Dominik Klepek 2:1. Začátkem druhého poločasu přidal Klepek druhou branku 3:1. V 60. minutě vyslal jeden z našich záložníků do úniku Klepka, který našel pěkným centrem do vápna hlavu Kubici 4:1. Na 5:1 zvyšoval svoji první brankou v mistrovském utkání v dresu Slatiny Dalibor Dobiáš. V závěru ještě přidal poslední branku na 6:1 Oluwatosin.

Kluci odehráli pěkný zápas, skóre mohlo být daleko větší. Ještě chybělo pár kluků, tak uvidíme jak dopadne příští utkání, které odehrajeme v neděli 5.9. od 17 hodin na hřišti Sokola Hrdlív B. Slatina olééé !!!